Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rekreacyjna Szymonówko

Szymonówko, warmińsko-mazurskie

  • 159 000 zł
  • 1 561 m²
  • 101,86 zł/m²

Zdjęcie

Włodzimierz Kova...

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Szymonówko

Szymonówko, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

159 000 zł

1 561 m²

101,86 zł/m²

Działka rekreacyjna Szymonówko

Zaktualizowane: 8 maja 2026

159 000 zł 1 561 m² 101,86 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 159 000 zł (101,86 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rekreacyjna, 1 561 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: MASURIA HOUSE, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 17/18990/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Miejscowość Szymonówko to urokliwa, spokojna wieś położona w otoczeniu pięknych krajobrazów, lasów i czystego powietrza. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego tempa, a jednocześnie mieć dostęp do jednego z najciekawszych jezior w regionie.

Oferowana działka rekreacyjna o powierzchni 1575 m² znajduje się w pobliżu jeziora Ruda Woda, które jest częścią słynnego Szlaku Kanału Elbląskiego. (...)

Agent

Włodzimierz Kovalov

727 657...

727 657 360

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Włodzimierz Kovalov

727 657...

727 657 360

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Włodzimierz Kovalov

Zostaw telefon, oddzwonimy